ARMRINGAR 2 st, BROSCHER, 3 st. Bl a Arvo Saarela Enköping 1957 & Orlow, Bruno Torri, Malmö 1952. Vikt ca 90 gram.

Olika former. En med infattade glasstenar. En delvis förgylld. Längd 4-6,5 cm.

Slitage. En nål något böjd.

Lähtöhinta
1 500 SEK