BESTICKSERVIS, 59 delar, silver, "Prins Albert", 1900-talets andra hälft. Vikt 2757 g.

Tolv bordsgafflar, tolv bordsknivar, elva bordsskedar, tolv smörgåsgafflar, smörgåsknivar tolv. Matknivar och smörgåsknivar med blad i rostfritt stål.

Ställvis hårt bruksslitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK