BESTICKSERVIS, 75 delar, silver, "Prins Albert", 1900-talets andra hälft. Vikt 3086 g.

Tolv bordsgafflar, tolv bordsknivar, tolv bordsskedar, tolv smörgåsgafflar, tolv smörgåsknivar, tolv moccaskedar, två smörknivar, en soppslev. Bordsknivar och smörgåsknivar med blad i rostfritt stål.

Ställvis hårt bruksslitage.

Lähtöhinta
12 000 SEK