TRÄGÅRDSBORD, modern tillverkning.

Rektangulär form. Marmorfot och lös marmorskiva. Höjd 54, längd 135 och bredd 75 cm.

Slitage. Smärre skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK