SPEGEL MED KONSOLLBORD, rokokostil, 1900-tal.

Spegel med rak form samt med krönande rocailler. Konsolbord med lös stenskiva. Spegelns höjd ca 146 cm. Konsolbordets längd ca 56, djup ca 24, höjd ca 65 cm.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK