VÄSKA, "Too hot to handle", Marc by Marc Jacobs.

Modell "Too Hot to Handle" från Resort collection -11. Vitt läder, detaljer i gulmetall. Dustbag medföljer. Längd 37, bredd ca 16, höjd (utan handtag) 28 cm.

Lättare bruksslitage. Smärre repor och fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK