RESEKOFFERT, 1900-talets första hälft.

Trä- och metallskodd. Gavlar med bärhandtag av läder. Uppfällbart lock med bakomliggande förvaring. Längd 77. Bredd 49. Höjd 32 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Färgbortfall. Etikettrester. Några bucklor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK