KAFFESERVIS, 15 delar, porslin, "Blue net", Lomonosov, Sovjet, 1900-talets senare del.

Fem kaffekoppar med fat, en extra kopp medföljer
Sex assietter
En kaffekanna med lock
En gräddkanna
En sockerskål med lock
Ett serveringsfat

Bruksslitage. Repor, märken, fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?