STOLAR, 10 st, I/S Thorsø Stole- och Møbelfabrik, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Stomme av teak. Fast stoppad rygg och sits. Någon stol med etikett.

Slitage, repor och märken. Klädsel med ställvis hårt slitage och hål.

Lähtöhinta
4 000 SEK