FISKSPADE, silver. Oidentifierade stämplar. Ryssland, 1860-1970-tal. Vikt 105 gram.

Rikligt dekorerat skaft. Genombrutet blad med växtdekor. Längd 28,5 cm.

Gravyr på baksidan "M & A Berent" och på skaftet "G & A.W. 1872.

Lähtöhinta
1 500 SEK