BORD, Nordeuropa, omkring år 1800.

Mahogny. Oval form. Ben med fleuroner. Låda. Bredd 57, djup 43, höjd 68cm

Bruksslitage. Fläckar. Maskstungen. Fanerskador. Sprickor. Renoverad

Lähtöhinta
2 000 SEK