JAKTBÄGARE, silver, Tyskland, 1900-talets första hälft. Vikt ca 367 g.

Konisk. Dekor av hjorthuvud. Invändigt förgylld. Höjd 17 cm.

Mindre slitage och repor. Någon mindre buckla.

Lähtöhinta
3 000 SEK