HURTSSKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Skinnklädd skrivskiva, präglad dekor. Åtta lådor, beslag av mässing. Längd 122. Bredd 61. Höjd 79 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK