DAGBÄDD samt SIDOBORD, Ekornes Svane, Norge, 1900-talets andra hälft.

Teak. Randig klädsel, löstagbart avställningsbord. Längd 156 cm, extra avställningsbord längd 36 cm. Sidobordets längd 70, bredd 70, höjd 38 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK