BOKHYLLA, "Öresund", Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner, 1900-talets tredje kvartal.

Ekfanerat. Överdel med hyllor. Underdel med fyra lådor. Brännmärkt. Längd 69, bredd 46, höjd 187 cm.

Bruksslitage, mindre fläckar och märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK