BÄNK, AB Hugo Troeds Bjärums Möbelfabrik.

Stomme i ek. Längd 100 cm. Bredd 47 cm. Höjd 35 cm.

Bruksslitage. Märken och repor

Lähtöhinta
1 500 SEK