HURTS, "Boby", Joe Colombo, Bieffeplast, Padova, Italien, formgiven 1968.

Röd plast. Hyllor, fack samt utsvängbara lådor, hyllor. Läng 41, bredd 43, höjd 52 cm.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK