BOKVERK, 9 volymer, "Svenska Hem i Ord och Bilder", 1910/1920-tal.

Halvfranska band med guldsnitt. Årgångar 1914, 1915, 1916, 1917, 1919-1923.

Ej genomgångna. Band med hårt slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK