STOLAR, 10 st samt KARMSTOLAR ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

Gråmålade, genombruten rygg, klädda sitsar. Snarlika modeller.

Slitage. Senare bemålning och omklädda.

Lähtöhinta
8 000 SEK