PARTI FIGURINER, 7 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Barn med bland annat musikinstrument, med djur etc. Höjd ca 10-13,5 cm.

Slitage, repor och märken. Mindre krackelyr. En med lagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK