SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Mässingsstomme med två hyllplan av tonat glas. Tre ställ för flaskor. Hjul med gummibussning. Längd 68, bredd 40, höjd 68cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK