LJUSSTAKAR, 2 st, stengods, Lisa Larson, Julebo respektive Goebel, 1900-talets andra hälft.

"Tomte nr 2", Julebo, etikettmärkt. Ljusstake i form av tomtenisse, ur serien "Weihnacht", Goebel. Höjd 11,5-14 cm.

Sedvanligt ytslitage, en med färgbortfall på benen.

Lähtöhinta
1 200 SEK