TRÄDGÅRDSSOFFA, 2 gavlar + mittsektion, troligen Ryssland, 18/1900-tal.

Gjutjärn. Spår av bemålning. Höjd 79 cm.

Rostangrepp, färgbortfall, slitage, anfrätta.

Lähtöhinta
3 000 SEK