Björn Wiinblad

(Tanska, 1918-2006)
Björn Wiinblad
(Tanska, 1918-2006)

JULTALLRIKAR, 13 st (12+1), porslin, Björn Wiinblad, Rosenthal.

Polykrom och förgylld dekor. 1971-1983. Diameter 28-29 cm.

Några repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet