606672

SKÅL, glas, Jette Jörgensen, 1988.

Rund på fotklack. Underfång i blått och vitt med blästrad dekor av granar och uggla. Signerad Jette Jörgensen ateljé 88 Sweden. Höjd 20, diameter 18 på livet.

Smärre repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK