SATSBORD, 3 delar, 1970-tal.

SATSBORD, 3 delar, 1970-tal.

Benställning i rostfritt stål, kromad och delvis förgylld med 23 K guld. Längd 45, bredd 45, höjd 40 cm.

Bruksslitage. Guldet delvis bortputsat. Översta glasskivan med hörnnagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK