Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

DESSERTSKÅLAR, glas, 10 st, Bengt Orup "STRICT", Johansfors. 1950-tal.

Olika färger, randdekor. Höjd 8,5 cm.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK