MATBORD samt 6 STOLAR, teak, troligen Skaraborgs Möbelindustri, Tibro. 1950/60-tal.

Bord, "Shaker-stil", bl a teak, stolar klädda i svart läder. Bord har utdragbara medar för iläggsskivor men skivor medföljer ej. Längd 180, bredd 90, höjd 72 cm.

Slitage och märken. Sitsar med torrsprickor.

Lähtöhinta
4 000 SEK