STOLAR, 6 st, nyrokoko, Myrstedt & Sterns, Stockholm, omkring 1900.

Fanerade i valnöt. Med fast stoppad sits Rik dekor av rocailleformationer. Etikettmärka.

Slitage, repor och märken. Limrester. Skador på tyg, varav tre med mer omfattande. Mindre fläckar.

Lähtöhinta
5 000 SEK