6 stora med lock (höjd 20 cm inkl lock), 5 mindre varav 4 med lock (höjd 10 cm inkl lock), 1 väggburk. En liten skadad burk medföljer.
Slitage, krackelyr, smärre missfärgningar. Ett litet lock med lagning, en liten burk med nagg, två större lock med spricka.