Korut
607508

ARMBAND, 14K guld med 11 berlocker, Italien, olika guldhalter, 1900-talets sista kvartal. Vikt ca 26,45 g.

Berlocker inklusive sjöstjärna, snäckskal, pingvin, nyckel, känguru, napp, gunghäst, kaffekanna, coca cola flaska, nalle och elefant.

Bruksslitage, smärre bucklor och mindre repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK