MUSIKMÖBEL med SKIVSPELARE och FÖRSTÄRKARE, Bang & Olufsen, 1960-tal.

Fanerad och betsad. Rak form, skjutdörrar. Inuti skivspelare, förstärkare och radio. Längd 165, bredd 45, höjd 78 cm.

Slitage, repor, smärre fanérskador. TV saknas. Skivspelarens funktion ej kontrollerad, ej genomgången.

Lähtöhinta
1 500 SEK