KARMSTOLAR 6 st OCH BORD, Per Rydén AB, Nybro Sweden, 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Karmstolar med genombruten rygg, fast stoppad sits. Bordets diameter 130. Höjd 74 cm.

Smärre repor och märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK