KARTOR, 3 st, Moravia. 16-1800-tal.

"Royaume de Boheme", "Duché de sile sie", "Moraviea qvae olim mar..." Bladstrl. 42x58 cm samt 45x31 cm.

Slitage. Rispor och veck. Smärre skador och revor.

Lähtöhinta
1 500 SEK