KARMSTOLAR, ett par, barockstil, omkring 1900-talets mitt.

Betsad bok. Skuren dekor. Textilklädda sitsar.

Bruksslitage. Klädsel med smärre skada samt ställvis noppig. Märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK