LANTERNA, Karlskrona Lampfabrik.

Elektrifierad. Mässing och koppar. Hänkel. Märkt; Babord. Höjd 51 cm.

Lagningar. Bucklor, ytslitage, kompletterad.

Lähtöhinta
1 500 SEK