SERVERINGSVAGN, Cesare Lacca, Italien, 1900-talets andra hälft.

Lövträ, laminerade skivor, på hjul. Mindre löstagbar glasad bricka. Höjd 76 cm.

Bruksslitage, repor, lagningar, undre skivan med stötskada, hjul med skador på gummit. Anlupen.

Lähtöhinta
2 000 SEK