LYKTA, målad plåt, 1800-talets mitt.

Rund form. Genombruten dekor. Gröntonat glas. För två ljus. Höjd ca 53 cm.

Slitage. Repor och märken. Någon buckla.

Lähtöhinta
2 000 SEK