LJUSSTAKAR, 4 st, mässing och marmor, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Urnformade ljuspipor. Kvadratisk fot. Höjd 23 cm.

Mindre bruksslitage och repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK