Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

SKRIVBORD, David Rosén, Futuraserien för Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

Mahogny. Beslag av mässing. Fyra lådor. Dörr med bakomliggande hyllplan. Delbart. Etikettmärkt. Bredd 180. Djup 40. Höjd 74 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Fläckad skiva. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK