SOCKERSKRIN, silver, icke identifierad mästarstämpel ZAP 1851. Vikt ca 488g.

Oval form. Lock med dekor av Poseidon/Neptunus med treudd. Liv med dekor av druvgirlander och hund. Längd 15, höjd 8cm. Medföljande sockertång i nysilver.

Bruksslitage. Repor. Bucklor.

Lähtöhinta
1 800 SEK