Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

HURTSAR/SÄNGBORD, ett par, möjligen Edsbyverken, 1900-talets tredje kvartal.

Ek. Rektangulär form. Grön filtklädd skiva med skyddande glasskiva. Invändigt med hurtsar i grå plast märkta EDSBYVERKEN. På hjul. Höjd 50, skivans storlek 41x30 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK