MODELLBILAR, 5 st, metall och plast, Somerville, England, 1980-tal.

Saab 92 (1950), Saab Sonett II (1967), Saab 95 (1961), Saab 92 (1950). Saab 9000 turbo 16 (1985) med originalkartong. Längd 8,5 - 10 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK