STOLAR, 3 st, "Ulfåsa", Carl Malmsten, Bodafors, 1900-talets andra hälft.

Stommar i ek med sitsar klädda i tyg. Brännmärkta.

Bruksslitage, sprickor och mindre fläckar.

Lähtöhinta
2 500 SEK