VÄSKA, "Speedy", Dior, 1900-talets fjärde kvartal.

Beige canvas med rött monogrammönster. Cognacsfärgade skinndetaljer. Foder av beige canvas. Etikettmärkt "Christian Dior BAGAGES PARIS MADE IN FRANCE garanti Scotchgard". Längd 40, bredd 18, höjd (exklusive handtag) 21,5 cm.

Bruksslitage. Hål i ytterfodret. Fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK