SKRIVBORD, industri, kring 1900-talets mitt.

Ek. Två lådor i sargen Kopplade metallben. Längd 126, djup 64, höjd 80 cm.

Slitage, ställvis hårt slitage, märken, repor, fläckar och avslag. Rost, borrhål, renoverad. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK