Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

MODELLTÅGSLOK, 7st, Märklin, Tyskland.

Märklin HO 3047, 3098, två 3030, 8905 och två 337 New Haven. 3047 och 3098 i förpackning.

Slitage. Repor och märken. En 3030 utan motor och hjul. En 3030 med lös motor. Ej funktionstestat.

Lähtöhinta
2 000 SEK