STRÖSKED, silver, Weis, omkring ca 1800. Vikt va 40 g.

Svarvat trähandtag med knopp av ben. Stämplad Weis. Bär monogram. Längd 22 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK