Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:

VITRINSKÅP, 1900-talets början.

En glasad dörr med bakomliggande hyllplan. En låda under dörr. Senare målning och beslag av mässing, senare glasad dörr. Bredd 107. Djup 54. Höjd 179 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Torrsprickor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK