GOLVVAS, porslin, Kina, bär Qianlongs sigillmärke, 1900-tal.

Polykrom dekor av landskap med apor. Höjd 45 cm.

Bruksslitage, tillverkningsdefekter.

Lähtöhinta
8 000 SEK